Schöpfer, 5 Suppenlöffel
Silber 800, Geigenkastenform, Amtspunze Diana 1872-1922, Gesamtgewicht 434,3 g, fleckig
Expert: Gerhard Haselwander
Gerhard Haselwander
+43-316-829480
gerhard.haselwander@dorotheum.at
03.03.2014 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Schöpfer, 5 Suppenlöffel
Expert: Gerhard Haselwander
Gerhard Haselwander
+43-316-829480
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 03.03.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 17.02. - 03.03.2014 |
Položky z jiných aukcí
- Fritz Lach
- Diamant Damenring
- Fabergé by Victor Mayer Brillant Eianhänger Kätzchen